Katılım Şartları

KATILIM ŞARTLARI &YÜKÜMLÜLÜKLER

1.Yaşamda Kürek Çekmek program ve atölyeleri aksi belirtilmedikçe yukarıda belirtilen adreste yapılır.  

2.Düzenlenen program/atölye/grup çalışması detayları (ismi, teması, içeriği, süresi vb…) www.yasamdakurekcekmek.com ve yasamdakurekcekmek instagram sayfamızdan ilan edilir.

3.Kayıt sırasında başvuru önceliği geçerlidir, tüm çalışmalar kontenjanla sınırlıdır.

4.Katılım ücreti (belirlenmiş ve ilan edilmiş bir katılım ücreti var ise) program/atölye öncesinde ödenmiş olmalıdır.

5.Program  ve atölyeler minumum katılımcı sayısı oluşması ile gerçekleşir. Yeterli katılımcı olmaması halinde iptal edilir.

6.Programlarının kapsamında yer alan her bir atölye belirli saatte başlar ve belirli saatte biter. Katılımcının gecikmesi kabul edilmeyebilir.( çalışmanın yöntemi ve grup dinamiği açısından ).Gecikme süresi program/atölyenin sonuna eklenmez. Atölyeler minimum  90 dakika, maksimum 180 dakikadır. Su Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri atölyenin kapsamına göre söz konusu süreleri kısaltma veya uzatma hakkını saklı tutar.

7.Program/atölye saatleri içerisinde katılımcı küçüğün atölyeden ayrılmak istemesi durumunda, irtibat kurulması istenen kişi aranır, bu durumda refakatçi yetişkinin en kısa zamanda küçüğü teslim alması gereklidir.

8.Eğitim programı içinde kullanılacak eğitim ve sarf malzemeleri, SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından sağlanır, mülkiyeti SU Eğitim ve Danışmanlık’a aittir.

9.Eğitim programı içinde çocuklara yönelik ikramların (dondurma, kurabiye, kek, meyve, limonata vb) büyük çoğunluğu çiftliğimizden elde edilen ürünler ile kendimiz tarafından hazırlanmakta olup, Su Eğitim & Danışmanlık Hizmetlerine aittir. Su Eğitim & Danışmanlık  Hizmetleri katılımcıların atölye mekanına dışarıdan getirdiği yiyecek ve içeceklerin mekana sokulmasını yasaklayabilir.

10.Program aktif katılımı gerektirir, yöntem, grup dinamiği ve bütünlüğü nedeniyle seyirci ve refakatçi izni yoktur.

11.Program/atölyeler ile ilgili (öncesi, sırası ve sonrası) ilgili tüm belgelerin (katılımcı bilgileri, eğitim uygulamaları, bilgilendirme notları, gözlem notları, fotoğraf ve videolar vb..) kullanım hakkı SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin olup, SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, paylaşılamaz.

12.Hizmet veren katılımcıların şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluk ve tazmin yükümlülüğü üstlenmez. Fotoğraf makinesi, cep telefonu veya kayıt ekipmanlarının kullanımı Su Eğitim ve Danışmanlık  Hizmetleri’nin   belirlediği kural ve düzenlemelere bağlıdır.

13.Katılımcının eğitim programına geliş-gidişi veliye aittir. SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin katılımcının geliş-gidiş ulaşımı ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

14.Katılımcı olan kişide eğitim programı öncesi, sırası ve sonrasında meydana gelebilecek fiziki ya da sağlıkla ilgili herhangi bir rahatsızlıktan SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sorumlu değildir.

15.Mekan ve işleyişe ait kurallar “güvenlik” “karşılıklı memnuniyet” ve “sağlıklı bir işleyiş” için gerekmektedir. Katılımcı’nın bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmesi ya da program/atölyenin sağlıklı şekilde yürütülmesini engelleyici davranması, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemesi halinde, mekan ilgilisi katılımcı’yı mekan dışına çıkarma ya da mekana almama hakkına sahiptir.

Veli’nin Yükümlülükleri :

1.Veli katılım ücretini katılımcının kesin kayıtı ile peşin olarak öder.

2.Katılımcının eğitim programına geliş-gidişi veliye aittir. SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin katılımın geliş-gidiş ulaşımı ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

3.Katılımcının velisi katılımcının “uygun” giysiler ile program/atölyeye gelmesi ve program süresince ihtiyaç duyabileceği malzemeleri temin etmekle yükümlüdür.( Su matarası, şapka, yedek giysi, kızlar için toka, güneş kremi, temizlik mendili vb..) Kişisel eşyaların korunması ve sorumluluğu katılımcıya aittir.

4.Atölyeye katılacak olan katılımcının varsa gelişim düzeyine ilişkin farklılıklar ya da eğitim sürecini etkileyebilecek özel durumlar (engellilik, hastalık, ilaç kullanımı, vb..) bilgi formunda belirtilmelidir.

5.Veli, başvuru sırasında, başvuru formunda belirtilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak bildirmekle yükümlüdür. Bu bilgilerdeki eksiklikler veya gerçeğe aykırı beyanlardan dolayı oluşabilecek zararlardan SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’ni sorumlu tutmayacağını kabul ve taahhüt eder. Velinin bu konuda ‘Vazgeçmesi veya İmzayı geri alması’ hükümsüzdür.

6.Veli, katılımcının eğitim süresi içinde SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’ne, diğer katılımcılara ve 3. şahıslara verdiği tüm zararları ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

7.SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin elinde olmayan herhangi bir nedenle, (hava koşulları ve diğer kontrolü altında olmayan nedenlerle) programın gerçekleşmemesi durumunda SU Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin programın gereği gibi yerine getirilememesinden dolayı sorumluluğu yoktur.

8.Program/atölyeler “kontenjanla sınırlı” kayıt işleyişiyle açılmakta ve gerçekleştirilebilmektedir. Katılımcının kayıt yaptırıp gelmemesi durumunda, gelmediği atölyenin/programın ücreti iade edilmez. Zamanında iptal edilmeyen veya nedensiz gelinmeyen kayıtların, sonraki atölye/program katılım talepleri olumsuz değerlendirmeye alınır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s